Nagrody i wyróżnienia

Budowa Roku 2011 - Polski Związek Inżynierów i Budownictwa

Nagroda II stopnia w konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

Towarzystwo Budowlane Probud S.A. otrzymało prestiżową nagrodę w Konkursie PZITB "Budowa Roku 2011". Gala uroczystego wręczenia nagród, określanych często mianem „Oskarów Budownictwa” odbyła się w dniu 29 maja 2012 r. w Gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie. Konkurs jest organizowany corocznie przez PZITB przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie wyróżniających się obiektów budowlanych.

Odpowiedzialny pracodawca 2011 - Lider HR

Odpowiedzialny pracodawca 2011 - Lider HR

Przyznany tytuł jest gwarancją rzetelności, solidności i wysokiej pozycji rynkowej naszej firmy. Jest także dowodem na to iż cechuje nas wzorowa postawa zarówno wobec pracowników jak i współpracujących z nami kontrahentów, potwierdza, iż jesteśmy pracodawcą godnym polecenia, co stanowi czytelny przekaz dla osób szukających u nas zatrudnienia.

Najwyższa Jakość Quality International 2011

Certyfikat - Najwyższa Jakość Quality International 2011

Certyfikat - Najwyższa Jakość Quality International 2011

 

Pliki do pobrania:

  1. Najwyższa Jakość w budownictwie. Rozmowa z Zenonem Taborem - Prezesem Zarządu Towarzystwa Budowlanego Probud S.A.

Orły Polskiego Budownictwa

Towarzystwo Budowlane Probud S.A. zostało wyróżnione w konkursie "Orły Polskiebo Budownictwa" - "Usługi Deweloperskie".

Orły Polskiego Budownictwa to wyróżnienie dla firm, które tworzą budownictwo innowacyjne, bezpieczne i w pełni zaspokajające potrzeby konsumentów poprzez zastosowanie nowoczesnych produktów, technologii i usług. Dyplom potwierdza rzetelność i profesjonalizm firm, które stając wobec wyzwań, osiągają efekty, dążą do poprawy jakości swojej pracy, jak również oferowanych produktów i usług.

 

Bezpieczna praca na wysokości

Podziękowania Państwowej Inspekcji Pracy za wkład Towarzystwa Budowlanego Probud S.A. w promocje bezpiecznego zachowania w pracy na wysokości i przestrzegane przepisów BHP.

 

Lider Prestiżu i Jakości 2008

Wydawnictwo ACTUALIDAD przyznaje nagrodę Lider Prestiżu i Jakości

Wydawnictwo ACTUALIDAD przyznaje nagrodę Lider Prestiżu i Jakości w celu publicznego uznania zasług przedsiębiorców, którzy swoim zaangażowaniem, profesjonalizmem i wysiłkiem potrafili wypracować struktury i zespoły ludzkie niezbędne do utrzymania ich firm na wyróżniającej się pozycji w swoim sektorze, tworząc bogactwo i zatrudnienie w kraju.

I miejsce w IV Plebiscycie Nowych Domów i Mieszkań 2007

Nagroda w kategorii RZETELNOŚĆ w śród firm, które w latach 2004-2006 oddały do użytku do 400 mieszkań.

Ogłoszenie wyników IV edycji Plebiscytu Mieszkanców Nowych Domów i Mieszkan 2007,połaczone z uroczystoscia wreczenia statuetek Laureatom w kategoriach: Rzetelnosc, Jakosc Obsługi Klienta oraz Atrakcyjnosc Oferty odbyło sie 22 wrzesnia 2007 roku podczas Gali Dewelopera w Warszawie.

Link:

  1. Budnet.pl

Pliki do pobrania:

  1. Artykuł z ME-Mieszkania.pl
  2. Artykuł z Budnet.pl
  3. Artykuł z Oferty.net

Warszawa bez barier 2005

Warszawa bez barier 2005

Warszawa bez barier to konkurs organizowany przez Miasto Stołeczne Warszawa oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Celem konkursu jest wyłonienie budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej w Stolicy najlepiej dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przyznawane nagrody mają na celu docenienie oraz prezentację najlepszych rozwiązań architektonicznych w mediach oraz promowanie osób i instytucji, których działalność przyczynia się do wyrównywania szans osób niepełnosprawnych w społeczeństwie.